+421 940 399 389

30 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Poskytovanie profesionálnych inžinierskych služieb a výroba stavebných zariadení

SPOĽAHLIVÉ VYBAVENIE

spoľahlivé komponenty,
ktoré poskytujú vysokú účinnosť

JEDINEČNÉ INŽINIERSTVO

Inovatívny vývoj
a kvalifikácia strojárskeho a technického oddelenia

O Drvičoch

Drviace zariadenie MEKA bolo vyvinuté s prihliadnutím na špecifiká ťažobného priemyslu. Vysoká úroveň kvality použitých materiálov, zavádzanie moderných technológií a integrovaných inžinierskych riešení, ako aj vlastný inovatívny vývoj umožnili spoločnosti MEKA vytvoriť spoľahlivé a efektívne zariadenie na drvenie a ďalšie triedenie rôznych materiálov s frakciou od 1 do 1 000 milimetrov.

Modelová rada drviacich zariadení MEKA

Turecký výrobca vyrába širokú škálu špecializovaného zariadenia, ktoré sa dá použiť na výrobu hotových stacionárnych alebo mobilných komplexov na drvenie a preosievanie. Akékoľvek vybavenie je možné zakúpiť samostatne, čo vám umožňuje upgradovať operačný komplex a zvýšiť jeho efektivitu.

Drviace zariadenie MEKA je zaradené v nasledujúcich kategóriách:

  • Sitá rôznych dizajnov.
  • Drviče niekoľkých druhov.
  • Podávače.
  • Dopravníky.
  • Umývacie zariadenie.

Všetky drviace zariadenia MEKA sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú odolné proti vibráciám a oteru. Inteligentný dizajn umožňuje rýchlu opravu a údržbu všetkých systémov, čo výrazne skracuje dobu odstávky. Jednoduchosť, spoľahlivosť a vysoký výkon sú kľúčové výhody produktov tureckej spoločnosti MEKA.

Veľký výber modelov v každej kategórii uľahčuje výber správneho drviča MEKA pre konkrétnu prácu v závislosti od druhu materiálu a plánovanej kapacity.

Vďaka dodávkam priamo z továrne a bez účasti sprostredkovateľov je cena našich výrobkov najvyváženejšia na trhu.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4