+421 940 399 389

30 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Poskytovanie profesionálnych inžinierskych služieb a výroba stavebných zariadení

SPOĽAHLIVÉ VYBAVENIE

spoľahlivé komponenty,
ktoré poskytujú vysokú účinnosť

JEDINEČNÉ INŽINIERSTVO

Inovatívny vývoj
kvalifikácia strojárskeho a technického oddelenia

O PODAVAČOCH

Podávače MEKA patria do kategórie doplnkového vybavenia pre drviace zariadenia. Ich hlavným účelom je rovnomerný a nepretržitý prísun rôznych materiálov ihneď po ich extrakcii na ďalšie preosievanie alebo druhotné drvenie.

Hlavné typy podávačov MEKA

Všetky vibračné podávače MEKA možno rozdeliť do troch hlavných kategórií:

  • Štandardné modely.
  • Modely s voliteľným príslušenstvom.
  • Modely s pomocnými zásobnikmi

Podávače z prvej skupiny slúžia na rovnomerné a stabilné kŕmenie rôznych materiálov, od jemného štrku až po veľké skaly. Všestranný dizajn umožňuje použitie vibračných podávačov MEKA ako doplnku k drvičom alebo sitám.

Modely druhej kategórie sú vybavené roštovým sitom, ktoré umožňuje rýchle a efektívne triedenie materiálov s hrubými a strednými frakciami.

Modely s pomocnými zásobnikmi sa používajú na nepretržité zásobovanie drveným kameňom, štrkom a kameňmi do druhotných drviacich zariadení. Inštalujú sa priamo pod zásobníky, čo umožňuje rýchly a rovnomerný výstup surovín zo skladu.

Bez ohľadu na typ alebo model sú podávače MEKA vybavené najefektívnejšími vibrátormi, majú dobrú oteruvzdornosť a sú určené na dlhodobú prevádzku v náročných podmienkach. Akýkoľvek model má schopnosť nastaviť stupeň vibrácií, čo umožňuje stabilnú prácu zariadení aj pri maximálnom zaťažení. Na zmiernenie vnútorného pnutia sú všetky prvky pohonu tepelne upravené, čo zvyšuje životnosť zariadenia. Veľký sortiment sortimentu vám umožňuje zvoliť správne riešenie pre prácu s rôznymi materiálmi v závislosti od výkonu podávača a jeho objemu náplne.

Vďaka dodávkam priamo z továrne a bez účasti sprostredkovateľov je cena našich výrobkov najvyváženejšia na trhu.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4