+421 940 399 389

Moderné technológie

 

research development drawing cone1

JADRÁ NAŠEJ VÝROBY: ODDELENIE ROZVOJA MEKA

Výrobný proces zariadení na drvenie a preosievanie vyžaduje nielen vysokú úroveň technických znalostí, ale aj skúsenosti v tejto oblasti. Z tohto dôvodu pracujeme iba s profesionálmi, ktorí sa plne venujú tomuto podnikaniu. Svojich zamestnancov vyberáme opatrne, pretože sme hlboko presvedčení, že „reťazec je taký silný ako jeho najslabší článok“, a preto náš starostlivý prístup k výberu každého člena nášho tímu nie je ničím iným ako investíciou do budúcnosti nášho najlepšieho tímu profesionálov.

 

research development team2

18 INŽINIEROV a 80 PROFESIONÁLOV

Naše R&D oddelenie je vybavené najnovším softvérom na dizajn a inžinierske analýzy a skladá sa z 18 inžinierov a 80 špecializovaných zamestnancov. Každý model našich produktov je vyvíjaný skúsenými inžiniermi podľa výsledkov moderných analytických nástrojov. Toto oddelenie sa riadi technologickými inováciami podloženými dlhoročnými skúsenosťami s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najefektívnejšie a najhospodárnejšie riešenie.

 

research development 23

Spätná väzba

S rastom nášho tímu neustále rastie plodná interakcia, ktorá urýchľuje našu schopnosť dosiahnuť naše ciele, a s každým ďalším dosiahnutým cieľom sa zvyšuje naša motivácia. Každý člen nášho tímu sa delí o svoje skúsenosti s pomáhaním pri vytváraní najlepších zariadení na drvenie a preosievanie v Turecku. Náš tím je vždy otvorený komunikácii - to je kľúčový faktor pri zlepšovaní štandardov. Tím je tvorený intelektuálmi, ktorí môžu našich klientov sprevádzať a počúvať a zabezpečiť, aby sme boli schopní uspokojiť ich potreby. S každou uvedenou inštaláciou do prevádzky, s každým komplexom a závodom sme sa stali skúsenejšími a o krok bližšie k nášmu cieľu stať sa jednou z popredných výrobných spoločností v priemysle drvenia a preosievania po celom svete.

Služby

Realizácia závodu vo firemnom štýle
Vybavenie vykonávame vo firemnom štýle spoločnosti bezplatne. Návrhár ponúkne niekoľko možností.
Viazanie
Návšteva špecialistu z dizajnového oddelenia MEKA za účelom dohody o umiestnení vybavenia u zákazníka.
Poradenstvo
Vždy môžete získať telefonickú konzultáciu od odborníkov zo všetkých divízií spoločnosti MEKA.
Konštrukčná a technická dokumentácia
Bezplatne vypracujeme balík projektovej a technickej dokumentácie pre umiestnenie dávkovacieho závodu na stavenisku.
Výber zdroja dodávky tepla
Vyberieme optimálny zdroj dodávky tepla pre betonárne MEKA podľa vašich energetických zdrojov.
Recept
V rámci spoločnej spolupráce s nemeckou spoločnosťou MC-Bauchemie pomáha spoločnosť MEKA pri príprave počiatočnej mapy betónu pre etablovaných zákazníkov.
Prezentácia
Odchod do vašej kancelárie odborníkov z obchodných a technických oddelení spoločnosti MEKA.
Schémy
Poskytujeme neobmedzený počet dispozícií a dispozícií betonární.

Zistite viac o našich produktoch

Nenašli ste, čo ste hľadali? Prosím kontaktuj nás.

Stačí vytočiť
+421 940 399 389
a my vám pomôžeme.

Môžete tiež poslať žiadosť e-mailom info@mekacrushers.sk , alebo vyplňte formulár žiadosti.

Pomocou tejto možnosti môžete požiadať o návštevu svojej kancelárie špecialistov z obchodných a technických oddelení spoločnosti MEKA.