+421 940 399 389

30 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Poskytovanie profesionálnych inžinierskych služieb a výroba stavebných zariadení

SPOĽAHLIVÉ VYBAVENIE

spoľahlivé komponenty,
ktoré poskytujú vysokú účinnosť

JEDINEČNÉ INŽINIERSTVO

Inovatívny vývoj
kvalifikácia strojárskeho a technického oddelenia

O betonárňach

Už asi 20 rokov vyváža betónové závody MEKA turecký výrobca do viac ako 40 krajín sveta a stáva sa štandardom vo svojom segmente. Spoločnosť na poprednom mieste pomohla nekompromisná kvalita produktu, premyslený dizajn, nepretržitá profesionálna podpora, široká škála modelov a dostupné ceny. Naša spoločnosť ponúka na kúpu betonární MEKA riešenie všetkých problémov pri výrobe kvalitných stavebných zmesí za najvýhodnejšie ceny.

Sortiment betonární MEKA

Betonárne MEKA sa medzi sebou líšia typom konštrukcie, funkčnosťou a výkonom. Celú zostavu možno rozdeliť do troch hlavných skupín:

  • Mobilné továrne.
  • Kompaktné továrne.
  • Stacionárne továrne.

Do prvej skupiny patria modulárne konštrukcie, ktoré sa prepravujú na rovnakom nákladnom vozidle s návesom. Hlavnou výhodou je rýchla montáž / demontáž za 1 pracovný deň. V závislosti od modelu komplexu sa jeho produktivita pohybuje od 20 do 120 metrov kubických betónu za hodinu.

Druhú kategóriu predstavuje široká škála kompaktných komplexov, ktoré pred inštalačnými prácami nevyžadujú špeciálnu prípravu podkladu. Takéto zariadenie je možné inštalovať od 4 pracovných dní, na akúkoľvek rovnú plochu od 50 metrov štvorcových. Účastníci - 3 - 4 ľudia a produktivita je od 30 do 120 metrov kubických betónu za hodinu.

Tretia skupina zahŕňa plnohodnotné stacionárne komplexy s vysokou produktivitou - od 30 do 250 metrov kubických betónových zmesí za hodinu. Jednou z ich vlastností je rýchla inštalácia, spoľahlivé skrutky a ľahký prístup ku všetkým prvkom elektrickej, mechanickej a pneumatickej časti zariadenia.

Veľký modelový rad vám umožňuje vybrať si betonárne MEKA, ktoré sú vhodné pre typ návrhu a výkonu pre riešenie rôznych problémov v oblasti stavby a výroby betónu akýchkoľvek značiek.

Vďaka dodávkam priamo z továrne a bez účasti sprostredkovateľov je cena našich výrobkov najvyváženejšia na trhu.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4