+421 940 399 389

30 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Poskytovanie profesionálnych inžinierskych služieb a výroba stavebných zariadení

SPOĽAHLIVÉ VYBAVENIE

spoľahlivé komponenty,
spoľahlivé komponenty, ktoré poskytujú vysokú účinnosť

JEDINEČNÉ INŽINIERSTVO

Inovatívny vývoj
a kvalifikácia strojárskeho a technického oddelenia

O drvičoch

Drviče МЕКА je profesionálne zariadenie určené na brúsenie rôznych materiálov, hlavne hornín. Vysoký výkon, spoľahlivosť, jednoduchá obsluha a údržba, ako aj prijateľná cena spôsobili, že drviče MEKA sú populárne a žiadané v mnohých krajinách sveta.

Hlavné typy drvičov MEKA

Turecký výrobca vyrába širokú škálu drvičov, ktoré sa navzájom líšia typom prevedenia a výkonu. Všetky drviče MEKA možno rozdeliť do niekoľkých skupín:

  • Lícové.
  • Kužeľové.
  • Primárne.
  • Sekundárne.
  • Terciárne.
  • S vertikálnym hriadeľom

Modely z prvej skupiny brúsia materiály akejkoľvek tvrdosti stlačením špeciálnymi čeľusťami, z ktorých jedna je pohyblivá a druhá je v pevnej polohe. Tieto drviče sa dajú použiť na prvú alebo druhú fázu drvenia hornín a rúd.

Kužeľové drviče typu MEKA sa široko používajú v ťažobnom a stavebnom priemysle. Sú ideálne na drvenie čadiča, riečneho kameňa a vysoko abrazívnych rúd.

Drviče primárneho typu sa používajú na drvenie mäkkých hornín (sadra, vápenec). Rotačný princíp činnosti umožňuje dosiahnuť najvyššiu možnú drvivosť a rovnomernosť.

Sekundárne rotačné drviče sa používajú na výrobu drveného kameňa kubického tvaru, ako aj na spracovanie asfaltovej vozovky a drvenie materiálov rôznej tvrdosti, od dolomitu po čadič.

Terciárne drviče sú ideálne na drvenie stredne tvrdých hornín. Používajú sa často na výrobu asfaltových a betónových komponentov.

Drviče vertikálneho hriadeľa MEKA využívajú odstredivú silu a nárazové sily, čo umožňuje získať najmenší zlomok z hornín a rúd rôzneho stupňa tvrdosti.

Obrovský sortiment rôznych typov drvičov MEKA vám umožňuje zvoliť si ideálne vybavenie na riešenie konkrétnych úloh.

Vďaka dodávkam priamo z továrne a bez účasti sprostredkovateľov je cena našich výrobkov najvyváženejšia na trhu.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4